[wpseo_breadcrumb]

شمع گازسوز

شمع گازسوز، محصول جدید شرکت پارافین و شمع لاله حامد

شرکت پارافین و شمع لاله حامد مفتخر است متفاوت ترین محصول خود، شمع گازسوز را که موفق به ثبت اختراع جهانی شده است، در مدت زمان کوتاهی به بازار عرضه کند. این محصول دارای ویژگی های منحصربه فردی است که هر مصرف کننده ای را به استفاده از آن تشویق می کند. به اختصار به توضیح برخی ویژگی های این محصول می پردازیم.

تغییر شکل ظاهری شمع در طول زمان سوخت یکی از دغدغه های همیشگی مصرف کنندگان این محصول بوده است به همین دلیل شمع های ال ای دی تولید شدند اما این نوع شمع ها شعله ای مصنوعی داشتند که با تعبیه لامپ هایی به شکل شعله در داخل شمع، نور تولید می کردند که این امر ماهیت شمع را زیر سوال میبرد و درنتیجه مورد استقبال مصرف کنندگان قرار نگرفت. حال آنکه شرکت پارافین و شمع لاله حامد مدعی است که با بهره جستن از تکنولوژی جدید در تولید شمع توانسته این مشکل را برای همیشه رفع کند. با توجه به آنکه در شمع نسوز برخلاف دیگر شمع ها، پارافین آب نمی شود و اصطلاحا شمع اشک نمی دهد، لذا شکل ظاهری شمع تا پایان زمان سوخت ثابت می ماند.

یکی دیگر از ویژگی های متمایز کننده شمع گازسوز قابلیت تنظیم شعله به میزان دلخواه است. شمع های موجود در بازار همگی یک شعله مشخص دارند و نمی توان اندازه شعله آن را با توجه به نیاز مصرف کننده تغییر داد. محصول جدید شرکت پارافین و شمع لاله حامد این امکان را به مصرف کننده می دهد تا در هر شرایطی بر حسب نیاز و سلیقه میزان شعله را تنظیم کند و از سوختن شمع با شعله دلخواه لذت ببرد.

شاید بتوان گفت مهم ترین ویژگی این محصول جدید سوخت پاک و بدون دوده آن است. شعله شمع های فعلی حتی در بهترین نوع و بهترین شرایط پس از مدتی سوختن دوده تولید می کنند که این امر هم برای محیط زیست و هم برای سلامت انسان ها مضر است. سوخت پاک و بدون دوده محصول جدید شرکت پارافین و شمع لاله حامد مزیتی چنان چشمگیر است که موجب شد 148 کشور دنیا در تایید این محصول جدید تردید نکنند تا به بازارهای جهانی عرضه شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.

اما آنچه که حقیقتا این محصول را نسبت به سایر محصولات موجود در بازار به عنوان شمعی ممتاز و متمایز معرفی کرده است، عمر نامحدود این شمع است. می توان با اطمینان گفت عمر محصول جدید شرکت پارافین و شمع لاله حامد هرگز به پایان نمی رسد. ساعت سوخت این شمع قابل تنظیم است و این شمع بعد از بارها و بارها روشن شدن همچنان قابل استفاده خواهد بود و تا هر زمان که مصرف کننده بخواهد میتواند از آن استفاده مجدد کند.

ویژگی های بسیار دیگری در این شمع جدید نهفته است که توضیح همه آنها در این متن نمی گنجد. همه منتظر آن هستیم که هرچه زودتر این محصول به تولید انبوه برسد و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شود تا مصرف کنندگان با استفاده از این محصول جنبه های دیگر آن را نیز دریابند.

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما برای پاسخگویی به سوالات شما در اینجا قرار دارند. از ما چیزی بپرسید!
👋 سلام ، چگونه می توانم کمک کنم؟