شما اینجا هستید : صفحه اصلی » چند رسانه‌ای

شمع استوانه

شمع استوانه در قطر وارتفاع های متفاوت با کیفیت بسیار بالا بدون اشک و دود و با زمان سوخت طولانی یکی دیگر از محصولات مرغوب شرکت پارافین و شمع لاله حامد است. همچنین این شرکت تولید کننده شمع های استوانه در اندازه های کوچک 37 و 31 میلی متر نیز می باشد.

شمع اسانس دار

شمع اسانس دار از مجموعه تولیدات شرکت پارافین و شمع لاله حامد با کیفیت بالا و سوخت طولانی در رنگ ها و اسانس های متنوع است.

دستگاه شمع سازی

دستگاه های شمع سازی و قالب های شمع سازی انواع محتلفی دارند. گروه صنعتی حامد اولین و بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های شمع سازی در ایران است که دستگاه هایی مانند دستگاه تولید شمع استوانه، دستگاه تولید شمع وارمر، دستگاه تولید شمع قلمی و دیگر گونه های شمع را طبق نیاز مشتریان و با گارانتی یکساله تولید و به بازار عرضه می کند.

شمع وارمر

شمع وارمر از محصولات شرکت پارافین و شمع لاله حامد با کیفیت بسیاربالا و سوختی طولانی. شمع وارمر تولید شده در رنگ ها و بسته بندی های مختلف. این محصول در سه نوع کلاسیک، کریستالی و شمع آلمانی یا دویچ به بازار عرضه می شود.

شمع شات شمع لیوانی

شمع شات یا شمع لیوانی یکی دیگر از تولیدات شرکت پارافین و شمع لاله حامد و یکی از مرغوب ترین انواع شمع های تزیینی-روشنایی است. این شمع ها در رنگ های متفاوت تولید شده و زمان سوخت بالایی دارند و همچنین نوع ژله ای و تزیینی آنها نیز به بازار عرضه می شود.

شمع لاله

شرکت پارافین و شمع لاله حامد ازقدیمی ترین و بزرگ ترین تولیدکنندگان شمع در ایران با سابقه ای بیش از سی سال. تولید کننده انواع شمع های لاله، شمع های محرمی و شمع برای مراسم عزاداری در اندازه، بسته بندی و کیفیت های متفاوت

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما برای پاسخگویی به سوالات شما در اینجا قرار دارند. از ما چیزی بپرسید!
👋 سلام ، چگونه می توانم کمک کنم؟