[wpseo_breadcrumb]

آرشیو تصاویر

گیفت شمع

گیفت شمع

گیفت شمع در واقع هدایای تبلیغاتی هستند که با انواع شمع تهیه می شوند و کاربردهای گوناگون دارند.

شمع استوانه

شمع استوانه در قطر وارتفاع های متفاوت با کیفیت بسیار بالا بدون اشک و دود و با زمان سوخت طولانی یکی دیگر از محصولات مرغوب شرکت پارافین و شمع لاله حامد است. همچنین این شرکت تولید کننده شمع های استوانه در اندازه های کوچک 37 و 31 میلی متر نیز می باشد.

شمع اسانس دار

شمع اسانس دار

شمع اسانس دار از مجموعه تولیدات شرکت پارافین و شمع لاله حامد با کیفیت بالا و سوخت طولانی در رنگ ها و اسانس های متنوع است.

دستگاه شمع سازی

دستگاه های شمع سازی و قالب های شمع سازی انواع محتلفی دارند. گروه صنعتی حامد اولین و بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های شمع سازی در ایران است که دستگاه هایی مانند دستگاه تولید شمع استوانه، دستگاه تولید شمع وارمر، دستگاه تولید شمع قلمی و دیگر گونه های شمع را طبق نیاز مشتریان و با گارانتی یکساله تولید و به بازار عرضه می کند.

شمع وارمر

شمع وارمر از محصولات شرکت پارافین و شمع لاله حامد با کیفیت بسیاربالا و سوختی طولانی. شمع وارمر تولید شده در رنگ ها و بسته بندی های مختلف. این محصول در سه نوع کلاسیک، کریستالی و شمع آلمانی یا دویچ به بازار عرضه می شود.

شمع شات شمع لیوانی

شمع شات یا شمع لیوانی یکی دیگر از تولیدات شرکت پارافین و شمع لاله حامد و یکی از مرغوب ترین انواع شمع های تزیینی-روشنایی است. این شمع ها در رنگ های متفاوت تولید شده و زمان سوخت بالایی دارند و همچنین نوع ژله ای و تزیینی آنها نیز به بازار عرضه می شود.

شمع لاله

شرکت پارافین و شمع لاله حامد ازقدیمی ترین و بزرگ ترین تولیدکنندگان شمع در ایران با سابقه ای بیش از سی سال. تولید کننده انواع شمع های لاله، شمع های محرمی و شمع برای مراسم عزاداری در اندازه، بسته بندی و کیفیت های متفاوت

شمع پیچ

شرکت پارافین و شمع لاله حامد تولید کننده انواع شمع های پیچ، شمع پیچ جفتی، شمع پیچ شش عددی، شمع پیچ دوازده عددی، شمع پیچ متالیک و … در انواع، اندازه و رنگ بندی های مختلف

نکات ایمنی در استفاده از شمع

شاید استفاده از انواع شمع کار بسیارساده و راحتی به نظر برسد. اما باید توجه داشت که ممکن است کوچک ترین بی توجهی حادثه آفرین شود. بنابراین مهم است تا به برخی ازنکات ایمنی در هنگام استفاده از شمع توجه داشته باشیم.

قالب های شمع سازی

قالب های شمع سازی محصولی از صنایع ماشین آلات شمع حامد است که در انواع مختلف و برای تولید شمع در حجم کم کاربرد دارد.

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما برای پاسخگویی به سوالات شما در اینجا قرار دارند. از ما چیزی بپرسید!
👋 سلام ، چگونه می توانم کمک کنم؟