[wpseo_breadcrumb]

درباره ما

#

معرفی شرکت پارافین و شمع لاله حامد

شرکت پارافین و شمع لاله حامد، سهامی خاص، در سال  ١٣٦٤ و به همت آقای محمد واحدی ،  فعالیت خود را در ایران به طور رسمی آغاز نمود. این شرکت به عنوان یکی از اصلی ترین تامین کننده های پارافین و انواع شمع در ایران به شمار می رود و تا کنون جز معدود تولیدکنندگانی است که توانسته پاسخگوی ١٠٠% نیاز مشتریان خود باشد.  شرکت پارافین و شمع لاله حامد با تولید حدود ٦٠ نوع شمع متفاوت و تلاش برای ارتقا کمی و کیفی محصولات باعث شد تا این شرکت بتواند فراتر از مرزها حرکت کند و محصولات خود را به کشورهایی مانند عراق، سوریه، افریقا و … نیز صادر کند.

این شرکت همچنین علاوه بر تولید شمع به تولید انواع پارافین نیز می پردازد و یکی از تامین کنندگان اصلی پارافین در داخل کشور و همچنین یکی از صادر کنندگان این محصول است.

علاوه بر تولید شمع و پارافین، این شرکت مفتخر به تولید انواع ماشین آلات شمع سازی نیز می باشد. انواع دستگاه های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، قالب های فلزی با قابلیت آب گردش و … جهت تولید انواع شمع های وارمر (چراغک)، مخروطی، میله ای، پیچ دار و … در اندازه های مختلف است.

شرکت پارافین و شمع لاله حامد با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا به تولید جدیدترین شمع ها می پردازد. در همین راستا و در آینده ای نه چندان دور این شرکت از متفاوت ترین محصول خود نیز رونمایی خواهد کرد.

براي آشنايي با متفاوت ترين محصول شمع حامد اينجا كليك كنيد.

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی مشتری ما برای پاسخگویی به سوالات شما در اینجا قرار دارند. از ما چیزی بپرسید!
👋 سلام ، چگونه می توانم کمک کنم؟